Obchody účastnící se Dne Dopravy zdarma 2018

Vybíráme pro Vás zajímavé obchody, které se účastní akce Den Dopravy zdarma v letošním roce. Tato akce probíhá od 13.11. 12:00 do 15.11. 12:00 v těchto a dalších eshopech po celé ČR.

Kdy je Den Dopravy zdarma 2018?

Den dopravy zdarma 2018 je akce, která se bude letos konat od 13. do 15. listopadu 2018, konkrétně od úterního poledne do čtvrtka 12:00. Jsou do ní zapojeny stovky českých e-shopů. Pokud nakoupíte právě v Den dopravy zdarma, můžete výrazně ušetřit na předvánočních dárcích.

Jaký je limit pro dopravu zdarma?

Stačí vám nakoupit za více než 300 Kč a nemusíte řešit, kolik stojí doprava, což je obvykle další podstatný náklad k nákupu navíc. Běžně tak ušetříte částku kolem 100 Kč, ale někdy i výrazně více. Velkou výhodou může být doprava zdarma hlavně u větších rozměrných spotřebičů a těžšího zboží.

Slevy na Den Dopravy zdarma?

Navíc lze v Den dopravy zdarma koupit i zboží, které je právě ve slevě nebo zvýhodněné akci, obchodníci se tak snaží ještě více využít tento nákupní svátek a představit svým návštěvníkům další akce a výhodné nákupy. Nemusíte mít strach o to, že pokud nakoupíte v Den dopravy zdarma, můžete narazit na nedůvěryhodný obchod. Akce Den dopravy zdarma 2018 se totiž mohou zúčastnit pouze obchody, které získali certifikát Ověřeno zákazníky od největšího českého zbožového srovnávače Heureka. Ty nejzajímavější internetové obchody, které přináší dopravu zdarma v dané dny vám zde zobrazujeme. Pokud chcete vědět všechny internetové obchody, které se do akce Den dopravy zdarma v letošním roce zapojí, najdete je na stránkách Heureky nebo můžete sledovat speciální štítek, který obchody přímo vkládají na svoje stránky k produktům, pro které doprava zdarma platí.

Nezapomeňte, že i v tento den můžete využít další slevové kupóny nebo slevové kódy a ušetřit ještě výraznější částku tím, že si zlevníte nákup třeba o dalších 10% nebo pár set korun. Připravte se na Vánoce včas a nakupte si dárky s předstihem a levněji.