Populární obchody Cyber Monday 2018

Vybíráme pro Vás zajímavé obchody, které připravují akční nabídky a slevy pro akci Cyber Monday v letošním roce. Tato akce probíhá 26.11.2018 v těchto a dalších eshopech po celé ČR.

Co to je Cyber Monday?

Cyber Monday (Kyber pondělí) je jedna ze zajímavých slevových akcí, kterou se vyplatí sledovat. Prodejci nabízející především elektroniku nabídnou svým zákazníkům o slevy na produkty v řádu desítek procent. Cyber Monday přichází každoročně v pondělí, které následuje po dalším slevovém dni, Black Friday. Takže je to poslední šance nakoupit opravdu ve velkých slevách pro ty, kteří Black Friday nestihli. Cyber Monday 2018 se letos bude konat 26. listopadu 2018.

Jak vznikl Cyber Monday?

Tento den je svátkem především online nakupování. Vznikl původně ve Spojených státech amerických, ale slevy Cyber Monday mohou využít zákazníci po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Do akce Cyber Monday 2018 se totiž zapojí řada českých internetových obchodů, slevy tak budete moci najít například na Alza.cz nebo Mall.cz a desítkách dalších.

Slevy na Cyber Monday 2018?

Pokud nakoupíte vánoční dárky pro vaše blízké právě v Cyber Monday 2018, můžete využít velké slevy, které se v období před Štědrým dnem už nebudou v takové míře opakovat. Po Cyber Monday totiž můžeme čekat další vlnu výprodejů až v lednu. Všechny internetové obchody, které se zapojí do této akce, zvládnou objednané zboží dodat včas, aby mohlo skutečně sloužit jako vánoční dárek. Zároveň máte možnost celý víkend pěkně hledat, porovnávat a vybírat a v pondělí pak se slevou nakoupit. Slevová akce Cybermonday vám umožní ušetřit nejen na elektronice, ale i na všem ostatním, co eshopu v ČR nabízejí.

Nezapomeňte, že i v tento den můžete využít další slevové kupóny nebo slevové kódy a ušetřit ještě výraznější částku tím, že si zlevníte nákup třeba o dalších 10% nebo pár set korun. Připravte se na Vánoce včas a nakupte si dárky s předstihem a levněji.