Populární obchody Cyber Monday 2017

Vybíráme pro Vás zajímavé obchody, které připravují akční nabídky a slevy pro akci Cyber Monday v letošním roce. Tato akce probíhá 27.11.2017 v těchto a dalších eshopech po celé ČR.

Sleva 100 Kč na Answear.cz

Nakupte módu a další věci za více než 500 Kč a získejte 100 Kč slevu!

VANO Získat kód
Nabídka již vypršela.
100% funkční

Kasa.cz sleva 200 Kč

Jen u nás

Získejte slevu 200 Kč na cokoliv ze sortimentu jednoho z největších eshopů Kasa.cz! Můžete si koupit cokoliv z jakékoliv kategorie, platí při nákupu nad 5000 Kč.

218 Získat kód
Platí ještě 9 dní!
100% funkční

Co to je Cyber Monday?

Cyber Monday (Kyber pondělí) je jedna ze zajímavých slevových akcí, kterou se vyplatí sledovat. Prodejci nabízející především elektroniku nabídnou svým zákazníkům o slevy na produkty v řádu desítek procent. Cyber Monday přichází každoročně v pondělí, které následuje po dalším slevovém dni, Black Friday. Takže je to poslední šance nakoupit opravdu ve velkých slevách pro ty, kteří Black Friday nestihli. Cyber Monday 2017 se letos bude konat 27. listopadu 2017.

Jak vznikl Cyber Monday?

Tento den je svátkem především online nakupování. Vznikl původně ve Spojených státech amerických, ale slevy Cyber Monday mohou využít zákazníci po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Do akce Cyber Monday 2017 se totiž zapojí řada českých internetových obchodů, slevy tak budete moci najít například na Alza.cz nebo Mall.cz a desítkách dalších.

Slevy na Cyber Monday 2017?

Pokud nakoupíte vánoční dárky pro vaše blízké právě v Cyber Monday 2017, můžete využít velké slevy, které se v období před Štědrým dnem už nebudou v takové míře opakovat. Po Cyber Monday totiž můžeme čekat další vlnu výprodejů až v lednu. Všechny internetové obchody, které se zapojí do této akce, zvládnou objednané zboží dodat včas, aby mohlo skutečně sloužit jako vánoční dárek. Zároveň máte možnost celý víkend pěkně hledat, porovnávat a vybírat a v pondělí pak se slevou nakoupit. Slevová akce Cybermonday vám umožní ušetřit nejen na elektronice, ale i na všem ostatním, co eshopu v ČR nabízejí.

Nezapomeňte, že i v tento den můžete využít další slevové kupóny nebo slevové kódy a ušetřit ještě výraznější částku tím, že si zlevníte nákup třeba o dalších 10% nebo pár set korun. Připravte se na Vánoce včas a nakupte si dárky s předstihem a levněji.