Populární obchody Black Friday 2018

Vybíráme pro Vás zajímavé obchody, které připravují akční nabídky a slevy pro akci Black Friday v letošním roce. Tato akce probíhá 23.11.2018 v těchto a dalších eshopech po celé ČR.

Co to je Black Friday?

Black Friday je jedna z největších nákupních akcí celého roku. Česky se mu někdy říká Černý pátek. Pokud chcete nakoupit různé druhy zboží za mimořádně nízké ceny, poznamenejte si, že Black Friday 2018 se bude konat 23. listopadu.

Jak vznikl Black Friday?

Tradice události Black Friday vznikla v USA. Black Friday slevy jsou tam v některých obchodech tak velké, že zákazníci jsou ochotni čekat na začátek otvírací doby, a pak o zlevněné produkty doslova bojují. Slevy na Black Friday 2018 v tuzemsku sice nebudou tak velké jako ve Spojených státech amerických, ale určitě stojí za pozornost. Každoročně tento den patří k nejlepším dnům, co se tržeb obchodníků týče. Padají ceny a tak padají i rekordy. Black Friday v zásilkových obchodech, tehdy ještě neinternetových, znamenal den, kdy je ještě 100% jistota, že zboží dorazí zákazníkům poštou až domů. Dnes už si není třeba si nechávat takovou prodlevu, ale svátek se slaví dál. Zároveň Black Friday určuje datum, kdy fakticky startuje největší předvánoční nákupní horečka.

Slevy na Black Friday 2018?

I když původně platil Black Friday jen pro kamenné prodejny, akce se dnes prosazuje hlavně v online světě. Výprodejů se zúčastní i celá řada českých internetových obchodů. Ale i tady platí, že produktů s maximálními slevami je pouze omezené množství, takže se vyplatí neusnout na vavřínech. Kdy jindy než na Black Friday můžete sobě nebo svým nejbližším pod stromeček pořídit levný mobilní telefon, digitální fotoaparát, notebook nebo powerbanku. Slevy se ale budou určitě vyplácet i na oblečení, vybavení domácnosti, kuchyňské pomocníky a řadu dalších položek. Nezapomeňte, že je třeba objednat během pátku, jinak vám tyto výjimečné slevy mohou utéct a budete si muset počkat zase celý rok.

Nezapomeňte, že i v tento den můžete využít další slevové kupóny nebo slevové kódy a ušetřit ještě výraznější částku tím, že si zlevníte nákup třeba o dalších 10% nebo pár set korun. Připravte se na Vánoce včas a nakupte si dárky s předstihem a levněji.